Stoptussin letak

Stoptussin sirup potlačuje podráždění, které vyvolává kašel, mění složení bronchiální sekretu a usnadňuje vykašlávání. Sirup je určen k léčbě suchého, dráždivého a obtěžujícího kašle různého původu. Tento přípravek může být také používaný jako úleva od kašle před a po operaci, kterou doporučil lékař.Stoptussin můžou používat děti ve…

Stoptussin můžou používat děti ve věku od šesti měsíců a také mladí lidé mladší než osmnáct let. 1 tableta nebo několik kapek siropu Stoptussin obsahuje účinné látky butamiratu guaifenesin, kromě toho citrát v množství od 4 miligramů až k 100 miligramům v uvedeném pořadí. V přípravku přítomné jsou také pomocné látky jaké jsou: koloidní oxid křemičitý, tribegenat glycerolu, mannitol, magnesium-stearát a MCC. Lék je nejlépe užívat po jídle. Tento způsob doporučují lékaře. Tablety by se měly užívat s dostatečným množstvím tekutiny( voda, čaj, ovocné šťávy apod. ).

http://www.stoptussin.cz/suchy-drazdivy-kasel.php

Foto: pixabay.com

Co se týká kapek -…

Co se týká kapek – vhodný počet kapek se rozpustí ve 100 ml tekutiny( voda, čaj, ovocné šťávy apod. ). Dávka závisí na tělesné hmotnosti pacienta. Vedlejší efekty – v doporučeném režimu dávkování je lék velmi dobře snášen. Kontraindikace – Myasthenia, děti mladší než 1 rok( kapky ), I trimestr těhotenství, kojení, přecitlivělost na lék.

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *