Jóga a správná matrace můžou zmírnit bolest zad

Malokdo vi, že bolest zad (vidět olfen.cz) obvykle způsobují špatné životní návyky v běžném životě a při práci, například nedostatečná nebo nadměrná fyzická aktivita, nesprávná matrace nebo polštář. Podle statistik se s bolesti zad čas od času potýká přibližně 80% Čechů, což znamená, že tento druh bolesti patří mezi nejčastější zdravotní problémy v České republice.bolesti zad – gallery

bolesti zad

Foto: pixabay.com

bolesti zad

Foto: pixabay.com

bolesti zad

Foto: pixabay.com

Nevíte, jak můžete zmírnit bolest zad. Přečtěte tenhle článek. Fyzická aktivita Fyzická aktivita je pro náš organismus naprosto nezbytná. Bolesti zad nejčastěji trápí lidi se sedavým zaměstnaním, kterí tráví většinu dne v jedne pozici a často se hrbí. Zkuste zavést do svého života každodenní pohyb, pamatujte si však, že některé sporty zatěžují páteř. Pokud se chcete zbavit bolesti zad, pomůže vám třeba jóga. Vyhybat byste se měli nadměrné fyzické aktivitě, zvedání břemen a nekontrolovaným pohybům, které s sebou nesou riziko poranění.

Zvolte správnou matraci a polštář Vhodná…

Zvolte správnou matraci a polštář Vhodná pozice ve spánku je pro regeneraci páteře opravdu důležitá. Pokud se vaše páteř v noci dostane do nepřirozené polohy, pravděpodobně ráno budete cítit bolesti. Správná polštář nesmí být ani příliš tvrda, ani příliš měkká. Stejně polštář by neměl být příliš měkký a objemný. Nevhodné je také spaní na dvou polštářích.

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *