epidemia 21. století

Které klouby mají nejevětší šance na chorobu. Známe odpoved na tuto otázku: artrózou jsou nejčastěji postiženy velké klouby: kolena, kyčle a ramena. Jsou na lečéní choroby nejlepší gele nebo naturální způsoby. Pro odpoved na tuto otázku obratte se nejlepší na odborníka. Nemůžete tuto chorobu podcenovat: osteoartróza postihuje prakticky všechny klouby našeho těla, snižuje pohyblivost kloubů a může vést až k úplné invalidizaci pacienta.Doufámé, že tento článek pomůže…

Doufámé, že tento článek pomůže Vám ve válce s chorobou. Pokud máte pocít že ta choroba Vás trapí nebo trapí Váší rodinu rychle se obratte na lekáře. Aby nedošlo k osteoartroze musíte davát pozor na udržování optímální váhy a na svůj životní styl. Pokud máte nedostatek čerstvé zeleniny a a vitamínu C musíte je ve své diete doplnit. Nekteří odbornící říkají, že artroza je epidemii 21. století.

artróza

Foto: compex.zdravie-sk.eu

artróza

Foto: www.zdravie.sk

Musíte taky dat pozor na…

Musíte taky dat pozor na vhodný sport, který určitě Vás bude chránit před chorobou třeba plavání, chůzí, jízda na kole apod. Lepší je sportovat než mít chorobu, která dokáže, velice výrazně, zhoršit kvalitu Vášeho života. Pokud se zvykněte na každodenní dlouhy pohyb určítě Vám to pomůže. Mezi rizikové faktory vzniku této nemoci se řadí vyšší věk, nadměrná vaha, zatěžování kloubů a životní styl.

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *