Aquababy.

Aquababy není v naší zemi příliš populární protože mnoho rodičů má strach, zcela zbytečně, z toho, že návštěva bazénu by mohla poškodit zdraví jejich dětí. Nicméně, plavání kojenců má mnoho výhod, podporuje nejen fyzický, ale i duševní a sociální rozvoj. Navíc mnoho noho odborníku tvrdí, že děti, které brzy začaly plavat se rychleji vyvíjejí.Aktivity na bazénech a koupalištích je…

Aktivity na bazénech a koupalištích je atrakcí nejen pro děti, ale i pro rodiče. Aquababy je skvělá zábava a odpočinek, jak fyzická, jak duševní. Plavání můžeme také občas považovat za vědu. Během kurzu aquababy jsou v první řadě vyučovaní rodiče, kteří zaprvé musejí zůstat v klidu, zvládnout strach a zadruhé být schopní reagovat v jakékoliv situaci. Společné plavání rodičů s dítětem prohlubuje citové vazby, buduje důvěru, dává pocit bezpečí a je zároveň skvělou formou toho, jak společně a aktivně trávit volný čas. Nejčastěji hodiny jsou vedeny kvalifikovaným instruktorem. Kurzy se organizuje podle věkových skupin dětí.


Tímto způsobem aquababy je přizpůsobeno…

Tímto způsobem aquababy je přizpůsobeno všem malým účastníkům. Díky skupinové formě kurzu aquababy, batolata a jejich rodiče mají možnost se setkat a spřátelit s vrstevníky. Program umožňuje dítěti získat dovednosti různého druhu jako samostatné ležení na zádech, na hrudi, potápění, pohyb ve vodě pomocí nohou a ramen.

aquababy

Foto: www.babyaccessories.ie

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *